اعلامیه‌ی حزب موج تحول در پیوند به حمله مسلحانه به بانو فوزیه کوفی!

همانگونه که‌ در جریان قرار دارید بر موتر حامل بانو فوزیه کوفی رئیس و بنیانگذار حزب موج تحول افغانستان روز  جمعه ۲۴ اسد از سوی دشمنان قسم خورده‌ و زبونِ مردم افغانستان مورد حمله مسلحانه صورت گرفت که در پی آن حمله‌ی بزدلانه، بانو کوفی زخم برداشته است. به یاری خدواند متعال و دعای مردم متدین به همراهان بانو کوفی آسیب نرسیده است.

پس از رخداد دیروز رهبری دولت جمهوری اسلامی، رئیس شورای عالی مصالحه ملی، نمایندگان مردم در شورای ملی" مجلس نمایندگان و مجلس سنا، رهبران احزاب سیاسی، رئیس و اعضای هیئت مذاکره صلح دولت، مقامات بلندرتبه حکومتی، فعالان حقوق زن، حقوق بشر، خبرنگاران همیشه بیدار، استادان دانشگاه‌ها، دانشجویان، هواداران و طرفداران بانو کوفی در داخل و خارج از کشور، اعلامیه‌ صادر کرده‌اند، به بخاطر عیادت به شفاخانه تشریف آورده‌اند، اطلاع رسانی کرده‌اند، تماس‌های تلفونی گرفته‌اند، پیام فرستاده‌اند و ابراز همدردی نموده‌اند. از ملت عزتمند کشور صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نماییم.

موج تحول به رهبری خردمندانه بانو کوفی؛ بانوی جسور و نترس، زبان گویا برای دفاع از حقوق، ارزش‌ها و آرمان‌های مردم افغانستان به ملت غیور کشور اطمینان می‌دهد و تعهد می‌سپارد که برای رسیدن به افغانستان با ثبات و توسعه‌ یافته، جامعه عاری از خشونت و خون‌ریزی به فعالیت‌ها و تلاش‌های شان همچنان ادامه می‌دهند. رهبری موج تحول معتقد است با حمایت مردم سربلند و سرافزار کشور با برنامه‌های مدون و تعهد برای خدمتگزاری به افغانستان هیچ تهدیدی مانع فعالیت‌ها و کارهای موج تحول به رهبری بانو کوفی نمی‌شود.

ضمن قدردانی و ارجگذاری به احساسات پاک شهروندان کشور اطمینان می‌دهیم که صحت بانو کوفی فعلا خوب است. از رسیدگی بموقع و تلاش‌های خستگی‌ناپذیرِ کادر طبی و توجه رهبری دولت جمهوری اسلامی افغانستان در سطوح مختلف تشکر می‌کنیم. به امید کشور آرام و توسعه یافته و به آروزی تندرستی تمام بیماران.

 

واحد فرهنگی و ارتباطات

موج تحول افغانستان

۲۵ اسد

کابلشریک ساختن:

تازه ها

پربیننده‌ترین‌ها
تماس با ما :

آدرس ایمل : info@mocapparty.org

شماره تماس : 0796666619

وایبر: 0796666619

واتسپ: 0796666619

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است