پيام تبريكى بانو فوزیه کوفی رئیس و بنیانگذار حزب موج تحول افغانستان به مناسبت عید سعید اضحی؛


فرا رسیدن عید ایثار و فداکاری، عید بندگی و سر سپردگی را به ملت مسلمان و متدین افغانستان، قربانیان جنگ، تشنه‌گان صلح و آرامش، بازماندگان شهدا، معلولين و مجروحين که در جنگ قربانی شده‌اند، نیروهائی امنیتی دفاعی کشور که با ايثار و جانبازی بخاطر حراست از خاک و دفاع از جان و مال مردم تلاش می‌نمایند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

افغانستان امروز بیشتر به یکپارچگی، همگرایی، همصدایی و اتحاد نیازمند است. عید قربان و مناسک حج نمونه‌ای بارزِ وحدت است، با الهام از این نعمت الهی امیدوارم که رهبران حکومتی، سیاست‌مداران، طرف‌های جنگ، همه و همه برای آوردن صلح باعزت و پایدار متخد شده و تلاش نماییم.

افغانستان در مرحله حساس و سرنوشت ساز قرار دارد، مردم افغانستان چشم انتظار و تشنه آمدن صلح در کشور استند، صلح و آرامش رویایی هر شهروند این کشور را شکل می‌دهد، لذا به همین مناسبت یکبار دیگر از مخالفان مسلح دولت جمهوری اسلامی افغانستان می‌خواهم که هرچه زودتر برای آغاز مذاکرات صلح میان افغان‌ها اقدام نمایند. اعلام آتش‌بس از سوی گروه طالبان در ایام عید و انعطاف پذیری دولت جمهوری اسلامی افغانستان را استقبال می‌نمایم، امیدوارم که به آتش‌بس دائمی برسیم.

در پایان یکبار بار دیگر عید سعید اضحی را به اعضای حزب موج تحول، هواداران و متعهدان حزب و در کل به ملت شریف افغانستان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

فوزیه کوفی؛ رئیس و بنیانگذار موج تحول افغانستان

کابل
اسد ۱۳۹۹شریک ساختن:

تازه ها

پربیننده‌ترین‌ها
تماس با ما :

آدرس ایمل : info@mocapparty.org

شماره تماس : 0796666619

وایبر: 0796666619

واتسپ: 0796666619

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است